Sky Gii 5 Alpha

Intermediate harnas
Compact en licht
Mousse of BlowBag protectie

 765,00 872,00
Wissen

Het Gii 5 ALPHA harnas is een veelzijdige harnas, dat zowel comfort als bescherming biedt dankzij de mousse of Sky BlowBag rugopties.

Met lichtgewicht ontwerp en diverse instelmogelijkheden is de Gii 5 ALPHA perfect voor ontspannen vluchten, groundhandling, hike & fly en zelfs leuke XC-avonturen.

Het Gii 5 ALPHA harnas bouwt voort op de uitzonderlijke verbeteringen van de Gii 5 en biedt piloten een geheel nieuw niveau van comfort, rolstabiliteit en volledige functionaliteit van start tot landing.

Het opnieuw ontworpen 4S-bandensysteem zorgt voor comfort en vereenvoudigt het in- en uitstappen van het harnas. Til gewoon je knieën op om een zitpositie aan te nemen en voor de landing strek je je benen gemakkelijk uit.

De beenbanden van de Gii 5 ALPHA zijn geschikt voor elke beenlengte of -omtrek zonder dat er aanpassingen nodig zijn.

Verbeterde rolstabiliteit tijdens de vlucht wordt bereikt met een smallere zitplank en een herziene ABS-geometrie, waarbij het gemak van gewichtsverplaatsing behouden blijft.

De nieuw ontworpen rugleuning draagt bij aan het algehele comfort van de piloot en zorgt voor een plezierige vliegervaring.

Met zijvakken, een verwijderbaar radiozakje en een camelbag compartiment aan de achterkant maakt de Gii 5 ALPHA veelzijdigheid en is hij het ideale harnas voor alledaagse lichte uitrusting, hike & fly of zelfs XC-vluchten.

De rugprotectie van Gii 5 ALPHA is standaard van mousse, maar in plaats daarvan kan het ook de Sky Blow Bag zijn, waardoor volume en gewicht worden verminderd.

De nieuwe container voor de noodchute heeft 3 flappen onder het zitje en kan uitgerust worden met een optioneel uitwerpsysteem voor je noodchute. Een cartridge met lucht onder druk versnelt de ontplooiing,

De belangrijkste onderscheidende kenmerken zijn:

  • Sky Safety Strap-System (4S) is ontworpen als een one-loop-layout voor maximale veiligheid;
  • compatibel met mousse rugbeschermer of Sky BlowBag;
  • eenvoudig banden verstellen tijdens de vlucht;
  • innovatieve safe-T borstgesp verbonden met de linker beenband om ongelukken bij vergeten beenbanden te voorkomen;
  • lichtgewicht ontwerp (3,2 kg in maat S met mousse beschermer of 2,9 kg met BlowBag);
  • verbeterde stabiliteit dankzij een smallere zitplank en verfijnde ABS-geometrie;
  • verwijderbaar radiozakje;
  • duurzame materialen

Een V-band om de reserve aan te koppelen is vast aan het harnas bevestigd.
Het harnas kan optioneel geleverd worden met 30 mm karabiners.
In plaats van de standaard mousse kan er ook voor de Sky BlowBag gekozen worden voor een nog betere protectie en een besparing op gewicht en volume.
En er kan een passend speedsysteem apart bijbesteld worden.

Beschikbaar als demo model. Informeer naar de mogelijkheden!

Nieuwe harnassen zijn beschikbaar op nabestelling en worden speciaal in opdracht geproduceerd. Deze zijn derhalve uitgesloten van het wettelijke herroepingsrecht zoals vermeld in artikel 10 lid 7 van de Algemene Voorwaarden.

Specificaties:

Gii 5 AlphaSMLXL
Piloot lengte (cm)150-170160-185175-200190-215
Zitbord breedte (cm)30,5333537,3
Zitbord lengte (cm)34373942
Hoogte ophangpunten (cm)42454851
Verstelbaarheid borstband (cm)38-4340-4643-4946-52
Gewicht harnas met mousse (kg)3,23,53,83,9
Gewicht harnas met BlowBag (kg)2,93,33,53,6
CertificeringEN / NflEN / NflEN / NflEN / Nfl